Bořitov Sokolovna, 26. října 2019


Plocha: M

Hospoda: Sokolovna Bořitov

Byla to poslední hospoda sezony. Měli jsme velmi vydařený provoz na bořitovském letišti, kde hodně studentů absolvovalo první seskok a řada další druhý a třetí. Na závěr jsme naskákali k hosodě, která nám nějak unikala, i když jsem tudy mnohokrát letěli. Bořitovská sokolovna. Naproti hospodě přes silnici bylo sklizené pole, trochu zvlněné, ale s pěkným povrchem.

Ve vzduchu visel takový opar, že proti slunci nebylo skoro vidět. Ale dolů krásně. Finále na přistání bylo přes střechu hospody a silnici. U silnice stáli místní pivaři s krýglama v ruce a sledovali naše aviatické počínání.

Po přistání jsme slehli v hospodě a všechno to nějak pěkně probrali. Sem se asi bude moct zase až na podzim, až na poli nic nebude.

O plochu se postarala Romča „zvěrolékařka“ Martínková vzorným způsobem, jako ostatně vždy. Čekala u kříže i s natočenýma pivama a bylo to vlastně naposledy. Za dva měsíce dobojovala svůj zápas s nemocí a všichni jsme s ní rozloučili v Blansku. Bude těžké, ne-li nemožné, ji nahradit. Tak Blue Sky, LZ Marshall!

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *