Komárov, sobota, 30. 4. 2016 – čarodky


Plocha: M-F

Hospoda: Občerstvení „U lampy“, lepší stánek, později restaurace „Terasa“ s hudbou a tancem. Vzdálenost piva od plochy prakticky nulová, Starobrno.

V sobotu, posledního dubna, jsme byli pozvaní od městské části Brno – Jih na odpolední akci „Pálení čarodějnic. Sešly se dvě výsadky, plocha nebyla úplně pro každého. Rozměr 80x100m, ale bylo nutné se vyhýbat překážkám a nikdo nesměl být dlouhý. Když se rozhodnul jít do této plochy, musel se do ní vejít. Mylo trmické počasí, takže vítr dost často měnil směr. Tady jsme ocenili indikaci větru kouřem. Flérky byly na zemi také, ale nebyly tak jednoznačné.

Svezení nad jarním Brnem bylo momořádně krásné, úplná kochačka. Po přistání jsme se nechali vtáhnout do děje prolnuli s davem. Seznámili jsme se s několika čarodějnicemi i hasiči a skončili skoro při zavíračce v hospodě, kde kapela „Tom Sawyer Band“ odpalovala jednu hitovku za druhou. Takže parahospoda jak má být. Potěšila nás i vysoká účast neskákajících, kteří přišli podpořit kolektiv. Martině naskočily vypěstované reflexy a hned se vrhla na padák Honzy Virce a v mžiku ho zabalila. Pepa Pokorný zase omrknul přistání do omezeného prostoru a postaral se o pozemní vytyčení a dopravu. A naše ženy velmi překvapily, když nám vrazily pivo do ruky dřív, než stačil splasknout padák.

Tak máme asi jasný námět, kde budeme slavit případné narozky a podobně. Výborná, nekuřácká hospoda s plochou, 4km vzdušnou čarou od dráhy na Tuřanech,

Zde se mrkněte na fotky, a video, které je zatím nechané bez muziky a s původními zvuky, pro ilustraci.

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *