Sponzorujeme reprezentaci :-)


14257657_1183713001669981_9164463875724003958_o

Parahospody se staly hrdým sponzorem českého ženského týmu CZ Ladies, které pojedou reprezentovat Českou Republiku na mistrovství světa v parašutismu, kategorie RW 4way, v americkém Chicagu.  Pro ty, co tomu tak nerozumí, je to závod ve volném pádu, kdy čtyři parašutisté vyskočí v předepsaném tvaru a ten potom mění podle vylosovaného pořadí. Součástí týmu je i kameraman, který vče zaznamenává pro porotu. Vyhraje ten, kdo udělá více změn.

Tým není součástí žádné Dukly, tedy nemá peníze na to, aby do Ameriky vůbec odletěl. Spustili tedy sbírku na Startovači, kde potřebovali vybrat aspoň 150 tisíc na realizaci. A tak se na ně skládali parašutisté i další sympatizanti po malých částkách, jako Češi na Národní divadlo. A povedlo se. Vybrali i o trochu víc. Nejvyšší částka, kterou se dalo přispět bylo 10tis. a to za umístění loga sponzora přímo na kombinézy reprezentantek. A představte si, žádná firma se nenašla. Sakryš, letová hodina AN-2 je dražší. Kde který majitel firmy nechá víc za večer v hospodě. A nikdo. Tak jsme se sešli, sice po čase, ale naznali jsme, že by byla jako dobrá prča mít logo tohoto našeho spolku až na mistrovství světa! S holkama jsme si napsali, nechali udělat nášivky a poslali jsme jim je společně s těmi penězi. Každý něco vytáhnul z kapsy a bylo. Aspoň nebude žádná práce s administrativou, účty, daněmi a tak. A nemůžeme se dočkat, až to naše logo s půllitrem (symbolem to češství skoro jako lev, nebo lípa) uvidíme na některé fotce z Chicaga.

Tak budem držet holkám palce. Ať už přivezou vavříny, nebo ne, hlavně, ať si to užijí. A RW je v parašutismu královská disciplína, ať si každej co chce říká! No a až se vrátí, mohly by si s máma k nějaké té hospodě taky skočit, aby měly i to naše tričko.

Mrkněte se na ně když tak na facebooku, jsou tam jako CZ Ladies  https://www.facebook.com/Czladies4way/

A tady jsou obrázky všech nominovaných týmů.

A tady FB celého mistrovství. 

d

A jestli se chcete dozvědět, ja ta discilína RW vlastně vypadá, kliknětě si na odkaz. Je to sestřih z posledního mistrovství v Prostějově. Naše děvčata se tam taky mihnou.

https://www.facebook.com/120296611379423/videos/1054565774619164/

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *