Brno – Komárov středa, 29.6. 2016


17210001-12

 

Plocha: M

 

Městská část Brno – Jih nás požádala o propagační seskok na koupaliště s biotopem. Biotop znamená, že se pro čištění vody do koupaliště nepoužívají žádné chemikálie, ale voda se čistí přirozeně tak, jako v přírodě, a do koupaliště se vrací taková, jako by právě vytékala ze studánky.

Koupaliště je uprostřed města, travnatá plocha 110 x 46m (https://mapy.cz/s/zSEi) Kolem je poměrně dost záložních ploch. Fotbalové a golfové hřiště, i plocha, na kterou jsme skákalo posledně do Komárova.  Přílet na plochu je dobrý, nepřelétávají se žádné vysoké překážky. Bude hodně záležet na směru větru. Pokud by foukalo východ – západ, bude délka plochy cca 70m. Při přípravě se podívejte na Windity.com, kde je předpověď pro vítr na zemi i ve výšce. Na zemi mohou být drobné překážky – tyčka, lavička a tak. Zrekognoskujeme před seskokem. Jinak standardní vytyčení – kříž, kouře…

Seskok první výsadky v 15:30m poslední by měla být na zemi nejpozději v 16:30. Pokud nás bude víc, stojí za úvahu udělat druhou výsadku z Medlánek, abychom eliminovali zdržení na dráze v Tuřanech.

Mrkněte se na fotky z posledního seskoku,

 

Nahlaste se dole do výsadek, abychom mohli vše naplánovat.

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *